HIPP HiPPiS Пире од хељда и овошје, 100 г

HIPP HiPPiS Пире од хељда и овошје, 100 г
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053135C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 6+ месеци
  • Без додаден шеќер - содржи природно присутни шеќери
  • Без засладувачки концентрати
  • Не содржи глутен
  • Овошна каша со хељда и овошје (јаболко, круша и пире од слива)

Нето-тежина: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се