HIPP HiPPiS Пире овошје и овес, 100 г

HIPP HiPPiS Пире овошје и овес, 100 г
61,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051068C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Возраст од 6+ месеци
  • Без додаден шеќер - содржи природно присутни шеќери
  • Содржи глутен
  • Идеално како ужинка или десерт
  • По отворањето да се чува во фриждер, и да се искористи за еден ден

Нето-тежина: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се