HIPP Каша банана, круша, манго 125 г

HIPP Каша банана, круша, манго 125 г
60,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045112C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Возраст 4+ месеци 
  • Без додаден шеќер – содржи природно присутен шеќер
  • Без глутен
  • Без додадени млечни производи
  • Без додадени ароми, бои, конзерванси и средства за згуснување

Нето-тежина: 125 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се