HIPP Каша беби тиква, 125 г

HIPP Каша беби тиква, 125 г
72,00 ден.
61,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014176C
favorite_border

Опис на производот

  • Од 4 месеци
  • Без додадени соли, конзерванси и ароми
  • Тиква од органско производство

Нето-тежина: 125 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се