HIPP Каша брокула, 125 г

HIPP Каша брокула, 125 г
72,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
004009C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 4+ месеци                                                                
  • Без додадена сол
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Без згуснувачки агенси
  • Без глутен

Пакување: 125 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се