HIPP Каша интегрални житарици со банана и круша, 190 г

HIPP Каша интегрални житарици со банана и круша, 190 г
80,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
030998C
favorite_border

Опис на производот

  • Интегрални житарици со банана и круша
  • Возраст од 6 месеци                 
  • Без додаден шеќер (содржи само природни шеќери)
  • Без конзерванси
  • Без додадени бои и ароми
  • Содржи глутен

Нето-тежина: 190 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се