HIPP Каша мешан зеленчук, 125 г

HIPP Каша мешан зеленчук, 125 г
72,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
039152C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 4+ месеци                                              
  • Без додадена сол
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Без згуснувачки агенси
  • Без глутен
  • Омега 3 важни за мозокот и нервните клетки

Нето-тежина: 125 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се