HIPP Каша ориз со зеленчук и пилешко 125 г

HIPP Каша ориз со зеленчук и пилешко 125 г
75,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
022083C
favorite_border

Опис на производот

  •  Возраст од 4 месеци                                   
  •  Без додадена сол
  •  Без додадени ароми, бои и конзерванси
  •  Без емулгатори
  •  Без глутен
  •  Омега 3 важни за мозокот и нервните клетки

 Нето-тежина: 125 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се