HIPP Каша праска и круша, 125 г

HiPP Organic Peach Baby Food Jar 4+ months 125 g  kasa za bebe so praska
HIPP Каша праска и круша, 125 г
66,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
020279C
favorite_border

Опис на производот

  • Од 4 месеци
  • Праска и круша од органско производство
  • Без глутен
  • Без додаден шеќер-содржи природно присутен шеќер
  • Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои

Нето-тежина: 125 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се