HIPP Каша шпагети со домати и моцарела 220 г

HIPP Каша шпагети со домати и моцарела 220 г
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046544C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 8 месеци
  • Со Омега 3 - важни за мозокот и нервните клетки
  • Со зачини кои се погодни за возраста на бебето

Нето-тежина: 220 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се