HIPP Каша со интегрални житарици, јаболко, банана и кекс, 190 г

HIPP Каша со интегрални житарици, јаболко, банана и кекс, 190 г
80,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
003595C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 4 месеци                                                      
  • Без додаден шеќер (содржи само природни шеќери)
  • Без конзерванси
  • Без додадени бои и ароми
  • Содржи глутен

Пакување: 190 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се