HIPP Каша со слива, 125 г

HIPP Каша со слива, 125 г
66,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
003899C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 4+ месеци  
  • Богата со витамин Ц
  • Без глутен
  • Без додадени млечни производи
  • Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување

Пакување: 125 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се