HIPP Каша тестенини со кремаст зеленчук, 220 г

HIPP Каша тестенини со кремаст зеленчук, 220 г
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046543C
favorite_border

Опис на производот

  • Од 8 месеци
  • Без додадена сол
  • Органски тестенини (од дурум пченица) со кремаст зеленчук
  • Содржи глутен
  • Со алфа-линоленска киселина (Омега-3)

Нето-тежина: 220 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се