HIPP Крцкави прстени со пармезан (1+ г), 25 г

HIPP Крцкави прстени со пармезан (1+ г), 25 г
77,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
048180C
favorite_border

Опис на производот

  • Крцкави прстени за деца 1+
  • Од органски житарици 
  • Без додаден шеќер
  • Без ароми
  • Со умерен вкус на пармезан

Нето-тежина: 25 г.

Содржина

Внимание: Опасност од голтање. Не ги давајте крцкавите прстени додека вашето дете е во лежечка положба. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се