HIPP Млечна каша беби гриз, 250 г

HIPP Млечна каша беби гриз, 250 г
212,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010006C
favorite_border

Опис на производот

  • Од 4 месеци
  • Без додадени шеќери
  • Без глутен
  • Преработена храна на житна основа со пребиотик

Пакување: 250 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се