HIPP Млечна каша со 5 вида житарки и слива, 250 г

HIPP Млечна каша со 5 вида житарки и слива, 250 г
212,00 ден.
191,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
017348C
Online only
Акција 01.05-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Со пребиотски влакна (Галактоолигосахариди) добиени од лактоза
  • Со адаптирано млеко - прилагодено според возраста
  • Со калциум и витамин Д - за коски
  • Со цинк и витамин А - за имун систем
  • Со јод - важен за функцијата на тироидната жлезда
  • Со витамин Ц - за апсорпција на железо
  • Содржи глутен
  • Омега 3 важни за мозокот и нервните клетки

Нето-тежина: 250 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се