HIPP Млечна каша со пченка и овошје, 250 г

HIPP Млечна каша со пченка и овошје, 250 г
195,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
022268C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Возраст од 6 месеци                    
  • Со пребиотски влакна (Галактоолигосахариди) добиени од лактоза
  • Со адаптирано млеко - прилагодено според возраста
  • Со калциум и витамин Д - за коски
  • Со цинк и витамин А - за имун систем
  • Со јод - важен за функцијата на тироидната жлезда
  • Со витамин Ц - за апсорпција на железо
  • Без глутен
  • Омега 3 важни за мозокот и нервните клетки

Нето-тежина: 250 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се