HIPP ORS 200 Раствор за рехидратација со јаболко 200 мл

HIPP ORS 200 Раствор за рехидратација со јаболко 200 мл
88,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021356C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 4 + месеци                       
  • Произведен од природни суровини
  • Не содржи лактоза и млечни белковини
  • Готов напиток за употреба
  • Без додаден шеќер
  • Без глутен

Пакување: 200 мл

Содржина

Посебни карактеристики: ја надополнува водата и минералите потребни за соодветен баланс на течности во организамот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се