HIPP Smoothie Пире смути од боровинки, јаболко и круша, 120 г

HIPP Smoothie Пире смути од боровинки, јаболко и круша, 120 г
78,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040078C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 1 година
  • 100% овошје
  • Без додаден шеќер - содржи природно присутни шеќери
  • Без засладувачки концентрати
  • Без глутен
  • Без ГМО-генетски модифицирани организми (според регулативата на ЕК за органско земјоделство)

Пакување: 120 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се