HIPP Smoothie Пире смути од праска, банана и јаболко, 120 г

HIPP Smoothie Пире смути од праска, банана и јаболко, 120 г
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040076C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Возраст од 1 година
  • Без додаден шеќер-содржи природно присутни шеќери
  • Без засладувачки концентрати
  • Без глутен
  • Без ГМО - генетски модифицирани организми (според регулативата на ЕК за органско земјоделство)

Пакување: 120 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се