HIPP Сок од праска и круша, 200 мл

HiPP 100% Organic Nectar Peach sok od praska
HIPP Сок од праска и круша, 200 мл
66,00 ден.
60,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004815C
Online only
Акција 04.04-30.04.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 4+ месеци
  • Богат со витамин Ц
  • Без додаден шеќер - содржи природно присутен шеќер
  • Без глутен

Пакување: 200 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се