HIPP Sport Пире со круша, банана, грозје и овес, 120 г

HIPP Sport Пире со круша, банана, грозје и овес, 120 г
74,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046548C
favorite_border

Опис на производот

Лавот Лео понекогаш има потреба од ужинка помеѓу оброците, за да има доволно енергија да продолжи со нови авантури и да го истражи светот.

  • Возраст од 1+ година
  • Без засладувачки концентрати
  • Без додадени ароми
  • Без додадени конзерванси
  • Содржи глутен

Пакување: 120 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се