HIPP Вода за бебиња 1,5 л

HIPP Вода за бебиња 1,5 л
102,00 ден.
71,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003980C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Од раѓање
  • Од HIPP-ов строго контролиран извор
  • Негазирана
  • Со ниска содржина на натриум

Пакување: 1,5 л

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се