H&S Citrus Fresh 2 во 1 Шампон, 360 мл

H&S Citrus Fresh 2 во 1 Шампон, 360 мл
268,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038749C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Head and Shoulders Шампон 2 во 1 цитрус.

Пакување: 360 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се