H&S Citrus Fresh Шампон против првут, 360 мл

head and shoulders h&S anti dandruff shampoo citrus fresh with antioxidants shampon protiv prvut so antioksidansi
H&S Citrus Fresh Шампон против првут, 360 мл
295,00 ден.
271,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
038748C
favorite_border

Опис на производот

Head & Shoulders Citrus Fresh Шампон против првут.

  • За масна коса
  • Со антиоксиданси
  • Рамнотежа на микробиомот
  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 360 мл.

Содржина

Состав: Ingredients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Xylenesulfonate, Glycol Distearate, Sodium Citrate, Parfum, Piroctone Olamine, Dimethiconol, Citric Acid, Menthol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Dimethicone, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Trideceth-10, Niacinamide, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Propylene Glycol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Citrus Limon Fruit Extract, CI 19140, Benzyl Alcohol, Triethylene Glycol, CI 42090

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи. Ако дојде до контакт со очите, внимателно исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се