H&S Classic Clean Шампон 2 во 1, 675 мл

H&S Classic Clean Шампон 2 во 1, 675 мл
460,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045714C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Оваа формула е нежна за косата и спречува сувост, првут и чешање додека обезбедува избалансирана нега и лесен свеж мирис.

  • За сите типови на коса
  • Без парабени

Пакување: 675 мл

Содржина

Состав: Pyrithione Zinc 1%, Water, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Zinc Carbonate, Sodium Chloride, Sodium Xylenesulfonate, Dimethicone, Cocamidopropyl Betaine, Fragrance, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Magnesium Carbonate Hydroxide, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Blue 1, Red 33.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се