H&S Derma X Pro Hydration Сет за сува коса

Head & Shoulders Derma X Pro Set
H&S Derma X Pro Hydration Сет за сува коса
773,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054994C
favorite_border

Опис на производот

Head & Shoulders Derma X Pro Hydration Сет за сува коса се состои од: 

  • Head & Shoulders Derma X Pro Hydration Seal Rinse Off Scalp Balm Маска (балсам) за сува коса и скалп, збогатена со хијалуронска киселина, витамин Е и алое, 145 мл
  • H&S Derma X Pro Expert Scalp Care Hydration Регенератор (кондиционер) за сува коса и скалп, збогатен со кокосово млеко, алое и витамин Е, 220 мл
  • H&S Derma X Pro Expert Scalp Care Hydration Шампон против првут за сува коса и скалп, збогатен со кокосово млеко, алое и витамин Е, 300 мл

Содржина

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи. Ако дојде до контакт со очите, внимателно исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се