H&S Menthol Fresh 2 во 1 Шампон против првут и регенератор, 360 мл

head and shoulders h&S anti dandruff shampoo mentol fresh 2 in 1 with antioxidants shampon protiv prvut so antioksidansi so mentol
H&S Menthol Fresh 2 во 1 Шампон против првут и регенератор, 360 мл
295,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038746C
favorite_border

Опис на производот

Head & Shoulders Menthol Fresh 2 во 1 Шампон против првут и регенератор (кондиционер), ги комбинира придобивките од шампонот против првут и регенераторот во едно шише. Чисти со чувство на свежина на ментол кој ве ревитализира и прави да се чувствувате свежо.

  • Со антиоксиданси
  • До 100% без првут со редовна употреба

Пакување: 360 мл

Содржина

Состав: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Xylenesulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Sodium Citrate, Parfum, Piroctone Olamine, Menthol, Dimethiconol, Citric Acid, Dimethicone, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, TEA -Dodecylbenzenesulfonate, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Trideceth-10, Hexyl Cinnamal, Linalool, Polyquaternium-76, Triethylene Glycol, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, CI 42090, CI 17200.

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи. Ако дојде до контакт со очите, внимателно исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се