H&S Menthol Шампон 2 во 1 против првут, 360 мл

H&S Menthol Шампон 2 во 1 против првут, 360 мл
295,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038746C
favorite_border

Опис на производот

H&S Menthol 2 во 1 ги комбинира придобивките од шампонот против првут и регенераторот во едно шише.

Чисти со чувство на свежина на ментол кој ве ревитализира и прави да се чувствувате свежо. Формулиран со технологијата за свеж мирис на Head & Shoulders која содржи подобрени мирисни ноти за подобрено искуство со мирис на ментол.

Пакување: 360 мл

Содржина

Состав: Water, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Zinc Carbonate, Sodium Xylenesulfonate, Dimethicone, Zinc Pyrithione, Cocamidopropyl Betaine, Fragrance, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Linalool, Magnesium Carbonate Hydroxide, Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazolinone, CI 42090, CI 17200Shampoo- surfactant based.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се