H&S Ocean Fresh Шампон против првут, 360 мл

head and shoulders h&S anti dandruff shampoo ocean fresh with antioxidants shampon protiv prvut so antioksidansi
H&S Ocean Fresh Шампон против првут, 360 мл
295,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038747C
favorite_border

Опис на производот

Head & Shoulders Ocean Fresh Шампон против првут.

  • Со антиоксиданси
  • До 100% без првут со редовна употреба

​​​Пакување: 360 мл.

Содржина

Состав: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Xylenesulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Sodium Citrate, Parfum, Piroctone Olamine, Menthol, Dimethiconol, Citric Acid, Dimethicone, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, TEA -Dodecylbenzenesulfonate, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Linalool, Trideceth-10, Polyquaternium-76, CI 42090, Triethylene Glycol, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, CI 19140.

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи. Ако дојде до контакт со очите, внимателно исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се