ILIRIJA 48 Медицинска крема за раце, 50 мл

ILIRIJA 48 Медицинска крема за раце, 50 мл
103,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002950C
favorite_border

Опис на производот

  • 48 - Kрем за заштита на рацете

Кожата добива заштитен слој кој што ја штити од штетните материи и нечистотии, и при тоа не пречи при нормалното делување на кожата.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се