ILIRIJA 48 Медицинска крема за раце со антибактериско дејство 100 мл

ILIRIJA 48 Медицинска крема за раце со антибактериско дејство 100 мл
206,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051985C
favorite_border

Опис на производот

Заштитна крема за раце со антибактериски состав и комбинација од сребро и СРС (цетил пиридин хлорид) - за поткрепувачка дезинфекција. Одличен производ за нега на раце по миење и дезинфекција.

  • Хипер-навлажнувачка формула
  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се