ILIRIJA Молис пена за хемороиди 150 мл

ILIRIJA Молис пена за хемороиди 150 мл
430,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051984C
favorite_border

Опис на производот

Пената за анална хигиена, чистење и нега при појава на хемороиди е наменета за комплетна нега и претставува суплемент на медицинска нега. Пената делува антибактериски, притоа нудејќи чувство на разладување и освежување на оштетените делови од кожата.

  • Ментол - лади и освежува
  • Камилица - смирува и има антивоспалително дејство
  • Алантоин - ја обновува кожата

Производот е дерматолошки тестиран.

Пакување: 150 мл

Содржина

Употреба: нанесете два слоја од пената на парче тоалетна хартија, за да ја навлажните хартијата и користете ја за хигиена на деловите на кожата со хемороиди. По употреба, фрлете ја употребената хартија.

Производот е наменет за до 100 аплицирања.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се