Инфрацрвен термометар за чело - RAK-FI03

Инфрацрвен термометар за чело - RAK-FI03
999,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
049742C
favorite_border

Опис на производот

  • Специјално наменет за мерење на телесна температура
  • Користи инфрацрвена сонда за мерење температура со висока точност на мерењето
  • Има функција за звучно известување, за повисока телесна температура
  • Може да меморира 32 резултати од мерењето
  • Мал уред погоден за ракување

Пакување: 1 термометар

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се