Insta Grand Classic Инстант кафе во лименка 200 г + подарок шоља

Insta Grand Classic 200g+ podarok solja kafe so podarok solja
Insta Grand Classic Инстант кафе во лименка 200 г + подарок шоља
309,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
055970C
favorite_border

Опис на производот

Insta Grand Classic Инстант кафе во лименка 200 г + подарок шоља.

  • Агломеризиран екстракт на кафе
  • Керамичка шоља 330 мл

Пакување: кафе 200 г + шоља

Содржина

Подготовка: Во шолја ставете 1-2 лажички екстракт на кафе, прелијте со 100 мл топла, не зовриена вода и промешајте.
Додадете млеко и шеќер по вкус.

Да се чува на суво место, подалеку од извори на топлина. 

Дозволено е миење на шољата во машина за садови. Може да се користи во микробранова печка.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се