INTACT Бонбони јагода

INTACT Бонбони јагода
37,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
008458C
favorite_border

Опис на производот

Бонбони - Гроздов шеќер - за брзо надоместување на енергетските потреби. 

Содржат гроздов шеќер (декстроза) и имаат пријатен вкус на шумска јагода. Вкусно енергетско уживање во текот на денот, за моментален извор на енергија!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се