IVA FARM А+Д3 водени капки за деца, 10 мл

iva farm vitaminske a+d3 kapi / vitaminksi kapki za deca
IVA FARM А+Д3 водени капки за деца, 10 мл
325,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010857C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Воден раствор погоден за бебиња. За правилен раст и развој кај бебиња и деца. Против рахит. Посебно се препорачува при намален имунитет, при настинка, грип, кашлица и бронхит.

Пакување: 10 мл

Содржина

Состав:  1 мл раствор (30 капки) содржи:

  • Витамин А - 6060 
  • Витамин Д3 - 100 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се