IVA FARM Боквица, сируп од тегавец со витамин А, Д и Ц, 150 г

IVA FARM Боквица, сируп од тегавец со витамин А, Д и Ц, 150 г
239,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001300C
favorite_border

Опис на производот

Смирува секаков вид кашлица, делува антибактериски, регенеративно и  имуностимулаторно, при хронични бронхијални заболувања.

Пакување: 150 мл

Содржина

Состав: тегавец, анасон, мајчина душица, витамин А, Д и Ц.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се