IVA FARM Сируп за пушачи со витамин А, Д и Ц, 150 г

IVA FARM Сируп за пушачи со витамин А, Д и Ц, 150 г
239,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
003010C
favorite_border

Опис на производот

  • Смирува грчевита и хронична кашлица
  • Делува антибактериски, регенеративно и силно имуностимулаторно

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се