JEAN MARC Pretty Lady Подарок сет за жени 100 мл + 75 мл

JEAN MARC Pretty Lady Подарок сет за жени 100 мл + 75 мл
412,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
047491C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Парфем и спреј за тело со волшебна, луксузна, исклучително рафинирана арома. Посветен на самоуверени и елегантни жени. Тоа е сензуален и женствен мирис, но не и провокативен.

Пакување: 100 мл + 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се