JEAN MARC X-Black Тоалетна вода за мажи, 100 мл

JEAN MARC Black - X Eau de Toilette for Men toaletna voda za mazi
JEAN MARC X-Black Тоалетна вода за мажи, 100 мл
379,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054700C
favorite_border

Опис на производот

Необичен, стимулирачки мирис за мажи кои се фокусираат на забава, изненадување и голема авантура во животот. Пиперкасто-овошен мирис со етерични ноти е одличен предлог за забавни мажи кои уживаат во животот и целосно црпат од него.

Пакување: 100 мл.

Содржина

Состав: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Limonene, Citral, Cinnamal, Linalool, Geraniol.

Лесно запалив. Да се чува вон дофат на деца. Чувајте подалеку од топлина, топли површини, искри, отворени планени и други извори на топлина. Забрана за пушење. Заштитете го од
извори на светлина. Користете го само за основната негова намена, не прскајте на иритирана кожа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се