JIANLIAN Активен вежбач со педали

JIANLIAN Активен вежбач со педали
1.200,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045666C
favorite_border

Опис на производот

Активен вежбач со педали кој може да се користи за вежбање на нозе и на раце, со контролиран отпор. Помага во процес на рехабилитација за одржување на тонусот на мускулите, воедно ја подобрува и циркулацијата на крвта во екстремитетите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се