JIANLIAN Потпирач за во кревет

JIANLIAN Потпирач за во кревет
1.100,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044773C
favorite_border

Опис на производот

JL-531 - Потпирач за во кревет, анатомски дизајниран, со механизам за подесување на аголот за навалување, удобен и лесен за употреба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се