JIANLIAN Ролатор - помагало за движење

JIANLIAN Ролатор - помагало за движење
4.350,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044761C
favorite_border

Опис на производот

JL-9188LH - Ролатор за пациенти кои со рацете не можат да ја подигнат одалката при одење, а сепак имаат вертикална стабилност.

Опис:

  • Алуминиумска рамка
  • 4 пвц тркала
  • Прилагодлива висина
  • Рачки со сопирачки систем
  • Монтажна торба за чување предмети

Медицински индикации:

  • Наменет за пациенти кои имаат вертикална стабилност и функционалност на рацете.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се