JOHNSON`S Baby Масло за тело, 300 мл

JOHNSON`S Baby Масло за тело, 300 мл
243,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045708C
favorite_border

Опис на производот

  • Бебешко масло за тело
  • Клинички докажано благо дејство
  • Без парабени, бои и фталати
  • Задржува 10 пати повеќе влажност

Пакување: 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се