JOHNSON'S Бебешки шампон, 500 мл

JOHNSON'S Бебешки шампон, 500 мл
216,00 ден.
173,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
005151C
favorite_border

Опис на производот

Бебешки шампон за здрава и негувана коса и скалп.

  • Нежно ги чисти деликатната бебешка коса и скалпот за да бидат здрави и негувани
  • Хипоалергена формула
  • Тестирано од педијатри и дерматолози
  • Без сулфати, бои и фталати

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: вода, кокомидопропил бетаин, децил глукозид, натриум кокоил изетионат, поликватерниум-10, кокосова киселина, глицерин, натриум метил кокоил таурат, ПЕГ-80, сорбитан лаурат, ПЕГ-150 дистеарат, натриум хлорид, динатриум ЕДТА, лимонска киселина, БХТ, натриум бензоат, парфем.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се