JOHNSON'S Cottontouch Бебешко масло за тело, 300 мл

JOHNSON'S Cottontouch Бебешко масло за тело, 300 мл
264,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045711C
favorite_border

Опис на производот

  • Клинички докажано благо дејство
  • Брзо се впива и ја штити кожата уште од првиот ден од раѓањето на бебето
  • Штити од сушење на кожата

Пакување: 300 мл

Содржина

Состав: масло од сончоглед, масло од кокос, масло од памук, токоферол ацетат, парфем.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се