JOHNSON'S Cottontouch Купка и гел, 500 мл

JOHNSON'S Cottontouch Купка и гел, 500 мл
208,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045710C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • 2 во 1 шампон и пенливо средство соодветно и за новороденчиња

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: вода, кокомидопропил бетаин, ПЕГ-80 сорбитан лаурат, децил глукозид, Gossypium Herbaceum(памук), етилхексилглицерин, цитрат на хидрогенирани палмини глицериди, лецитин, кокосова киселина, глицерил олерат, коко-глукозид, акрилати Ц10-30 алкил акрилат кросполимер, натриум хлорид, тетранатриум глутамат диацетат, лимонска кислеина, натриум хидроксид, аскорбил палмитат, токоферол, феноксиетанол, натриум бензоат, парфем.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се