JOHNSON'S Cottontouch Лосион за лице и тело, 300 мл

JOHNSON'S Cottontouch Лосион за лице и тело, 300 мл
240,00 ден.
192,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046087C
favorite_border

Опис на производот

  • Лосион за лице и тело со вистински памук
  • Ја штити бебешката кожа од сушење

Пакување: 300 мл.

Содржина

Состав: вода, глицерин, изопропил палмитат, диметикон, Gossypium Herbaceum (памук), цетеарил оливат, 1.2 хексанедиол, акрилати Ц10-30 алкил акрилати вкрстен полимер, карбомер, натриум хидроксид, феноскиетанол, парфем.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се