JOHNSON'S Cottontouch Лосион за лице и тело 300 мл + купка 50 мл

JOHNSON'S Cottontouch Лосион за лице и тело 300 мл + купка 50 мл
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051113C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Лосион за лице и тело со вистински памук, ја штити бебешката кожа од сушење.

Пакување: лосион 300 мл + купка 50 мл

Содржина

Состав: вода, глицерин, изопропил палмитат, диметикон, Gossypium Herbaceum (памук), цетеарил оливат, 1.2 хексанедиол, акрилати Ц10-30 алкил акрилати вкрстен полимер, карбомер, натриум хидроксид, феноскиетанол, парфем.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се